Novinky

Tak jsme opět vylepšili naše služby…již dva měsíce nabízíme našim klientům, tedy Vám, zdarma WIFI připojení v našich vozidlech. Kdykoliv s námi jedete, můžete požádat řidiče o přístupové heslo a cestou za prací či zábavou využít spojení k internetové síti a vyřizovat si tak soukromé či služební maily, chatovat s přáteli nebo jen tak prohlížet internet. Věříme, že tato služba Vám zpříjemní cestování s našimi vozidly. Přejeme klidnou jízdu a brzy na viděnou.

(24.4.2013)

Milí klienti, je čas vánoc a svátků a tak máme trochu prostoru věnovat se novinkám o naší firmě, a tak nám dovolte, abychom se pochlubili naším prvním kalendářem. No není to úplně tak náš kalendář, ale naše auto v něm hraje „téměř“ hlavní roli. Na jaře letošního roku jsme byli součástí focení limitované edice kalendáře pro rok 2013 jejíž hlavní tváří se stala mladičká, krásná a talentovaná zpěvačka, hvězda z Československé Superstar, Monika Bagárová. Slavnostního křtu kalendáře se zúčastnil i zlatý protagonista, náš Rolls Royce Silver Shadow. Na obrázku vidíte příjezd naší hvězdy i hvězdy ze Superstar na tuto vyjímečnou akci uváděnou hvězdným moderátorem Leošem Marešem a za přítomnosti dalších „hvězd“ českého bulváru. Věříme, že toto není naše poslední akce podobného charakteru, a že se u podobné příležitosti opět brzo setkáme.

Rolls Royce k pronájmu

Rolls Royce limousine for rent

A máme tu další lahůdku pro milovníky aut a krásného svezení! Už víte, že nabízíme svým klientům svezení vozem Rolls Royce. A tak po luxusu přichází i super sportovní jízda. Ale nebojte, luxus stále zůstává. Naším novým přírůstkem do vozového parku je vozidlo Ferrari Modena 360. Pronájem Ferrari nebo třeba „jen“ svezení ve Ferrari je snad snem skoro každého kluka i chlapa. Proto jsme chtěli tento sen splnit i Vám. Zde je malá ochutnávka a vy navštivte sekci speciálních vozidel, kde najdete mnohem víc. Půjčit Ferrari už je jen otázkou vteřin. Stačí jen napsat či zavolat! Těšíme se na Vás (19.6.2011)

Vážení klienti, milí zákazníci. Abychom nezůstali stát na jednom místě, pracujeme dále na tvorbě těchto stránek a již brzo budete mít možnost nahlédnout resp. mít přístup i na jiné jazykové mutace naší webové prezentace, a tak si budete moci objednat transfer from Prague Airport nebo Wedding ride by Rolls Royce. Zkrátka jdeme dál a doufáme, že budete i nadále s našimi službami spokojeni. Těšíme se na další spolupráci a brzo na viděnou. 2.6.2011

Tak a máme za sebou další VIP klientelu. Byla jimi punk-rocková skupina ďábelských muzikantů z Německa, kterou každý zná jako SCOOTER. Jejich heslo: faster, harder, scooter bylo dodrženo i tentokrát na brněnském výstavišti, které bylo dějištěm jejich březnového koncertu. Fenomén Scooter vyvolává krajní reakce – jak bezmezný obdiv, tak absolutní nenávist. Faktem je, že tato trojice neztrácí kontakt se zlatými příčkami hitparád, na svém kontě má 42 singlů, 20 alb, přes 25 milionů prodaných desek a více než 80 zlatých a platinových ocenění. A my jsme měli tu čest vozit tyto „veselé“ chlapíky z Vídeňského hotelu, kde byli ubytování až na Brněnské výstaviště, kde hráli a zpívali. A nebylo to poprvé, kdy byli našimi zákazníky. Díky za pěkný hudební zážitek a snad zase brzo na viděnou. Možná v Brně, možná v Praze a možná třeba v Ostravě. V každém případě budou v dobrých rukou našich řidičů! (21. 3. 2011)

Zima je tady a předvánoční čas přináší i spoustu večírků a setkání. Neomezujte se a užívejte těchto chvil naplno. Rádi Vás odveze na akci i zpět bezpečně, pohodlně a rychle. Tak jako právě nyní vozíme účastníky kongresu celosvětově působící společnosti REGUS.

Věříme, že stejně jako oni, budete spokojeni s našimi službami i vy! Krásné a klidné předvánoční období Vám přeje celý náš tým! (6.12.2010)

A máme tu podzim a my máme za sebou další kongresovou dopravu. Tentokrát bylo možno vidět flotilu našich aut především u hotelu Hilton resp. u business centra za tímto pražským kongresovým hotelem, kde se naše vozidla řadila do krásných formací. Ostatně posuďte sami, jak nám to slušelo? Věřím, že i Vy si dříve či později na nás vzpomenete, když budete přemýšlet o další firemní či soukromé akci a dopravě, která by Vás bezpečně a rychle přepravila tam i zpět. Za celý náš tým se těšíme na brzkou spolupráci. (17.10.2010)

Nejsou to ani dva měsíce a my máme nové klienty. Jedním z nich je obchodní síť společnosti Tesco stores a druhým velmi významným klientem je společnost Accenture. Myslím, že ani jednu z těchto společností není třeba představovat. O to více nás těší, že spol. Tesco si nás vybrala a oslovila sama!! Smlouva s Accenture je výsledkem dlouhodobé nepravidelné spolupráce, která tak logicky nyní vyústila v pravidelnou službu spečetěnou pevným kontraktem s tímto světovým gigantem v oblasti manažerského poradenství, technologických služeb a outsorcingu.

(25.7.2010)

A máme nový přírůstek v naší flotile speciálních vozidel. Je to BMW 850i z roku 1991. Specialitka, na které si bavorská automobilka zkoušela jako na prototypu různé technické novinky, které se pak objevovaly v dalších modelech. Samozřejmě především v těch luxusnějších. Vozidlo je v nádherném technickém i optickém stavu a je až neuvěřitelné jak BMW již začátkem 90let aplikovala do tohoto vozu takové věci, které se u mnohých jiných značek objevily až o mnoho let později. Vše ve voze je původní a v perfektním stavu. (20.6.2010)

headline BMW 850i

Od 1. května 2010 se v Praze otevírá nový designový boutique hotel MOODs. Máme tu čest být dopravcem tohoto exkluzivního hotelu, který svou nevšedností a neotřelým interiérem přiláká do Prahy jistě mnoho zajímavých návštěvníků. I my se těšíme na setkání s Vámi v MOODs.

Květen je měsíc, kdy se rozjíždí nejen jaro, ale i naše firma. A proto se dalším hotelem v naší „flotile“ zákazníků stává i Hotel Majestic. Nový stylový hotelový komplex kategorie 4* deluxe Best Western Premier Hotel Majestic Plaza je umístěn v jedné z nejatraktivnějších lokalit Prahy, v historickém a obchodním centru, pouze několik kroků od Václavského náměstí

www.hotel-grandmajestic.cz

Koncem září roku 2009 jsme jezdili pro světového výrobce zabezpečení softwaru americkou společnost Barracuda. Přijeli obchodní partneři z celého světa a všem se v Praze velmi líbilo. Hotel Jurys Inn poskytl luxusní zázemí jak v ubytovacím, tak i kongresovém zázemí. O zábavu se starali sami organizátoři a o dopravu zase my. Nejen odvozy z letiště či na letiště, ale i výlet do Smíchovského pivovaru či odvozy po pražských zákoutích byly na programu těchto dnů. Spokojenost byla veliká a spolupracovníci z celého světa si těchto pár dní strávených v Praze moc užili. O spokojenosti s našimi službami svědčí i dopis od firmy Barracuda. Těšíme se na další spolupráci. Snad opět brzo v Praze??