O nás

Společnost AAA Czech Limousines s.r.o. je společnost, která navazuje v činnosti na firmu Prague Chauffeur Limousines s.r.o. a vychází též z práce a kontaktů, které jsme v uplynulých 12ti letech uskutečnili.

V současné době zajišťujeme služby pro několik 4* a 5* pražských hotelů na denní bázi. Jedná se o vozy Mercedes Benz třídy E, BMW řady 5 a vozidla Mercedes Benz Viano. Další vozidla fungují formou on-line objednávky buď pro dané či jiné hotely nebo pro smluvní cestovní kanceláře a smluvní firmy.

Naše vozidla a řidiči také obsluhují hotely Four Seasons, Mandarin Oriental, Aria, Zlatá Studna, Sheraton a jiné. Z cestovních kanceláří můžeme vyjmenovat CTE, Czech Inn, Golden Prague nebo AIMS či Guarant. Našimi významnými zahraničními partnery jsou například firmy Ambassador Paris a Corporate Paris, pro něž jsme v minulosti zajišťovali akce typu filmových premiér Liga vyjímečných nebo Letopisy Narnije. Při těchto akcích se jednalo o zajištění dopravních služeb pro klientelu v rozsahu 200-600 lidí. Mimo náš vozový park jsme tedy také koordinovali a organizovali subdodavatele, kteří zajišťovali především minibusy a autobusy.

Další firmy, které můžeme uvést jsou společnosti jako Coca-Cola, Accenture, ING nebo Citi bank, pro které zajišťujeme či jsme zajišťovali ať již pravidelné transfery nebo kongresové akce.

Naši řidiči jsou pečlivě vybíráni a hovoří minimálně anglickým jazykem. Standardem je tmavý oblek, košile, kravata, upravenost, čistota a především slušnost a ochota pomoci klientovi. Znalost místopisu Prahy a ČR je samozřejmostí. Není pro nás problém zajistit i transfery či výlety po ČR nebo mimo republiku. Pravidelně jezdíme destinace jako Karlovy Vary, Český Krumlov, Vídeň, Budapešť, Krakow, Drážďany, atd.

Fungujeme 24h denně. Obvykle jsme schopni zajistit standardní vozidlo během několika minut. U vyšší třídy vozidel je třeba počítat s delší dobou objednávky předem. Specielně pak u vozu Rolls Royce je doba objednávky minimálně 24h předem.