Historie

Společnost AAA Czech Limousines s.r.o. je společnost, která navazuje v činnosti na firmu acl czech limousines s.r.o., Prague Chauffeur Limousines s.r.o. a vychází též z práce a kontaktů, které jsme v uplynulých 11ti letech uskutečnili.

Základem naší služby je hotelová doprava. V současné době obsluhují naše vozidla 5 pražských 4* hotelů. To jsou i výchozí stanoviště našich vozidel. Vzhledem k tomu, že jsou tyto hotely umístěny především v centru Prahy je dojezd našich vozů kamkoliv, otázkou okamžiku a díky našemu dispečinku, který funguje 24hod denně můžete objednávat dopravu v podstatě kdykoliv.

U specielních vozidel je tato služba podmíněna dostupností vozidla. Obvykle je však tato služba objednávána minimálně 24hod před daným pronájmem vozu.

Pro zjednodušení kontaktu jsme obstarali pro naše klienty nové „zlaté“ telefonní číslo, na které můžete volat od 1.6.2010. Toto číslo je +420 725 333 222.

For english speaking requests please call +420 602 352 074.

Stejně tak můžete nově využít kontakt přes Skype a to na adrese aclczech.

Další informace můžete získávat i na nejoblíbenější sociální síti současnosti a to na adrese  www.facebook.com/acl czech limousines.