Reference

Naše vozidla a řidiči také obsluhují hotely Four Seasons, Mandarin Oriental, Aria, Zlatá Studna, Sheraton a jiné. Z cestovních kanceláří mohu vyjmenovat CTE, Czech Inn, Golden Prague nebo AIMS či Guarant. Našim významným zahraničním partnerem je například firma Ambassador Paris, pro níž jsme v minulosti zajišťovali akce typu filmových premiér Liga výjimečných nebo Letopisy Narnije. Při těchto akcích se jednalo o zajištění dopravních služeb pro klientelu v rozsahu 200-600 lidí. To znamená, že mimo náš vozový park jsme také koordinovali a organizovali subdodavatele, kteří zajišťovali především minibusy a autobusy.

Další firmy, které můžeme uvést jsou společnosti jako Coca-Cola CZECH, Accenture, ING nebo Citi bank, pro které jsme zajišťovali ať již pravidelné transfery či kongresové akce.

Máme za sebou i řadu svatebních jízd a to především naším speciálním vozidlem Rolls Royce. Jeho fotografie naleznete v další sekci našeho webu. Je to vozidlo právě pro tak významné události jako je svatba, promoce, narozeninová oslava či jiné neméně důležité životní jubileum. Nicméně především nevěsty ocení exkluzivitu a vyjímečnost tohoto vozidla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A takto píší naši klienti, jak jsou spokojeni s našimi řidiči:

compliment to Alexander

pochvala Alexander 1.2012