Služby

Milí zákazníci,

moc bychom si přáli, abyste se při cestách za prací či zábavou cítili co nejlépe, a proto je vám náš tým k dispozici 24hod denně, 7 dní v týdnu.

Pro rezervaci některé z níže uvedených služeb nás kontaktujte na:
e-mail: aclczech@gmail.com nebo volejte:

tel: +420 725 333 222 nebo +420 602 352 074

Naši klienti mohou též využít platebních karet Mastercard, VISA či AMEX.

Naše firma nabízí mimo jiné i následující:

  • Hotelový transport

hotelová doprava je základním pilířem naší činnosti, kterou provádíme na denní bázi. Díky tomu můžete vidět naše vozidla jezdit 24h denně po Praze.

  • Svatební servis

limuzínu typu Rolls Royce nenabízí žádná z konkurenčních společností provozujících limousine servis. S námi můžete zažít svatbu svých snů ve voze svých snů. Rolls Royce Silver Shadow není jediné vozidlo, kterým svatby provádíme, ale je vlajkovou lodí svatebního servisu naší společnosti. Stejně tak můžete svatbu absolvovat v luxusním voze značky Mercedes Benz typu S-classe či E-classe. Jsme schopni zajistit příjezd a odvoz ze svatebního obřadu pro více zákazníků vozidly typu minivan. Jsou to luxusní automobily pro 5 a více svatebčanů.

  • Transfery po Praze

náš dispečink funguje non-stop, a tak můžete použít naše vozidla stejně jako standardní taxi dopravu, za cenu naprosto srovnatelnou, ale se službami převyšujícími kvalitu vozidel taxi několikanásobně. Zvolit můžete z několika různých typů vozidel od Škody Superb až po Mercedes Benz S-classe. Vždy zaručíme vysokou profesionalitu našich služeb a především řidičů.

  • Transfery po ČR

především firemní klientela využívá naší dopravu do různých měst po celé ČR. Nicméně nejsou to jen firmy, ale i cestovní kanceláře nebo soukromé osoby, které mohou tuto službu využívat každý den, 365 dní v roce.

  • Transfery mimo ČR

Na Vaše zavolání na naši „horkou“ linku 725 333 222 jsme schopni Vás odvézt i například do Mnichova, Vídně, Budapešti nebo třeba do Paříže. Naši řidiči hovoří světovými jazyky a jsou vybaveni moderními technologiemi. Služba tohoto typu pro ně není tedy žádný problém.

  • Okružní jízdy Prahou

Především pro zahraniční návštěvníky Prahy a tedy klienty hotelů či cestovních kanceláří zajišťujeme okružní jízdy Prahou s našimi řidiči, kteří Vám zároveň poslouží i jako příjemní průvodci a znalci historie pražských zákoutí.

  • Výlety po ČR

Stejně jako Prahou, Vás naše auta dopraví i do jiných a neméně krásných českých měst a vy tak budete moci poznávat nová místa a zažívat nevšední chvilky na cestách našimi pohodlnými vozidly.

  • Výlety mimo ČR

překvapte svou partnerku či partnera a objednejte si limuzínu, se kterou můžete jet třeba na vánoční výlet na Vídeňské trhy, Mnichovský Bierfest či lyžování do rakouských Alp. Naše vozidla jsou Vám plně k dispozici. Užijte si luxus vozu Rolls Royce Silver Shadow nebo Mercedes Benz S-class při těchto nevšedních výletech za zábavou a dobrodružstvím.